İnstagram Türk Takipçi S.S.S.

İnstagram Türk Takipçi S.S.S.

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar yoğun talep üzerine ve geç cevap almanızdan dolayı hızlı bir şekilde genel soruları ve cevapları yazmaktayım bunları komple okuduktan sonra bunlar dışında bir sorunuz var ise sorabilirsiniz fakat burada yazan şeyleri tekrar soran arkadaşlara cevap verilmeyecektir !!!!!

SIK SORULAN SORULAR 

Size nasıl güvenebilirim ?
Bulunduğunuz web sitesi zaten bir instagram takipçi hilesi sitesidir. Saat başı girip 7/24 takipçi-beğeni-yorum ücretsiz olarak kasabilirsiniz.
İlk önce parayı mı veriyoruz ?
Arkadaşlar bu soruyu soran çok kişi var ve sizce diye cevap verip geçmekteyim cünkü bizde bir güven unsuru yok sizi biz tanımıyoruz etmiyoruz sitemizi görüyorsunuz yukarıda giriş butonuna basıp 7/24 işlem yapabilirsiniz. O yüzden ödemeyi önden almaktayız.
Teslimat süresi nedir ?
Arkadaşlar yoğunluğa göre değişmektedir o an bir yoğunluk yok ise hemen panele ekliyoruz 10 ile 15 dakika arasında takipçileriniz gelmiş olmaktadır.Sıra mevcutsa beklemelisiniz. Lütfen parayı yatırdıktan sonra kullanıcı adınızı veriniz ve profiliniz gizli ise açınız gönderim esnasında kesinlikle profili gizlemeyiniz.
Takipçilerin hepsi türk mü ?
Hepsi türk ve aktif kişilerdir.
Beğeni yapıyorlar mı ?
Beğeni yaparlar fakat ne kadar beğeni yaparlar gibi bir soru sormayınız cünkü tamamen bu size bağlıdır. 5000 beğeni yapan profilde gördüm 200-300 beğeni yapan profilde gördüm tamamen paylaşımlarınıza bağlı.
Oto Like Nedir ?
Oto like paylaşım yapıcağınız tüm gönderilere yanlış anlamadınız bir kısıtlama yok isterseniz günde 1000 paylaşım yapın sorun değil her gönderinize otomatik olarak beğeni göndermektedir. Buda sizi keşfete çıkartır doğal yollardan hastaglerden size takipçi akar.
Minimum ve maximum kaç bin satın alabilirim ?
Arkadaşlar bu bir kampanyadır minimum 15.000 maximum 60.000 takipçi satın alabilirsiniz.
Fiyatlar nelerdir ?
15.000 Takipçi türk ve aktif > 150 TL
30.000 Takipçi türk ve aktif > 300 TL

Ve katları.

1.000 Otomatik Beğeni > 70 TL

30.000 ve üzeri takipçi alan herkese 2.000 otomatik beğeni 50 tl ' den verilmektedir.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?
Tüm bankalar ile çalışmaktayız banka hesaplarımız için bize whatsapp ' dan yazınız.

Kredi kartı ve mobil ödeme YOKTURRR  !!!!!!

Türkiye'de iç çamaşırı, cd-dvd, yiyecekte olduğu gibi hiç bir yazılımında iadesi mevcut değildir. Bu yasalar ile belirlenmiştir ve tüketici hakem heyetinde bu ibare mevcuttur. Türkiye'de biz dahil nereden yazılım alırsanız alın iadesini yapamazsınız. 

2017-06-13 07:03:41

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Kaliteli İnstagram Takipçi Hilesi

Kaliteli İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram sosyal medyada en çok ilgi çeken uygulamalardan biridir. Her geçen gün Instagram kullanan kişilerin sayısı giderek artmaktadır. Böylece İnstagram uygulaması popülerliğini korumaktadır.

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi

Bir çok insan oluşturdukları toplumsal medya profilleri ile takipçilerine erişirken, birbirinden güzel ve özel paylaşımlar ile de hoş bir ortam sağlanır. bilhassa de instagram bu manada sıkça

UYGUN FİYATLI İNSTAGRAM HİLELERİ İLE POPÜLER OLMA YÖNTEMLERİ

UYGUN FİYATLI İNSTAGRAM HİLELERİ İLE POPÜLER OLMA YÖNTEMLERİ

İnstagram’ da ki popülerliğinizi arttırmak istemez misiniz? İnstagram, çağımızın en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biridir. Neredeyse hepinizin bir İnstagram hesabı vardır.